Internet jest pełen świetnych treści, do których nie często udaje nam się dotrzeć. Oto blogi, które czytam w wolnym czasie. Jeśli masz ochotę polecić mi swoje ulubione strony podróżnicze lub  jesteś autorem bloga, którego prawdopodobnie nie znam, napisz w komentarzu.

DJ Supertramp – http://djisupertramp.com

 Znakomity francuski vlog. Wchodzisz, włączam którykolwiek filmik i natychmiastowo stajesz się stałym czytelnikiem. Podoba mi się styl, prostota i bardzo ciekawe pomysły wykorzystania kamery.

Off the Path – http://www.off-the-path.com

Jeden z moich ulubionych zagranicznych blogerów. Kreatywny, przedsiębiorczy, z bardzo realnym podejściem do życia i podróży.

Na Filipinachwww.nafilipinach.com

Para, którą możecie już znać. Lekko zwariowani, w przypływie zimnego wiatru w Polsce zdecydowali się na wolontariat na Filipinach. Po roku Filipiny znają jak własną kieszeń. Warto zajrzeć, przeczytać i pooglądać całkiem fajne fotografię z podróży. ;-)

Paragon z podróżyhttp://paragonzpodrozy.pl

Dwóch harcerzy, którzy zdecydowali podróżować prawie za darmo i z powodzeniem realizują swój cel. Czyta się ich lekko, zawsze z uśmiechem. Polecam w szczególności artykuły- dialogi chłopaków.

The family without bordershttp://thefamilywithoutborders.com/pl/

Rodzina, która była wszędzie. Łamią wszystkie stereotypy i fundują swoim dzieciom naprawdę szczęśliwe dzieciństwo ;-)

W Azjihttp://wazji.pl

Najbardziej w tym blogu, oprócz rewelacyjnych zdjęć podoba mi się anonimowość autorów. To nie jest blog o podróżach, tylko o miejscach, ludziach, wydarzeniach. Absolutnie profesjonalny.

Pojechanawww.pojechana.pl to dziewczyna, która zrezygnowała z poukładanego życia w Polsce i przeniosła się do Chin. Bardzo przyjemnie czyta się jej teksty, które często wychodzą poza podróże.

Wszędziehttp://www.wszedzie.com – jeden z blogów, który powinien być bardziej znany. Bardzo fajne teksty pisane okiem dojrzałych ludzi.

Znaj kraj www.znajkraj.pl – jeśli ktoś woli podróże bliższe niż dalsze, warto zajrzeć tutaj. Mnóstwo ciekawych i praktycznych informacji.

Kołem się toczywww.z2strony.pl  – para, która tak jak my postanowiła wyjechać w dłuższą podróż poślubną. Pojechali w prawdziwą kilkuletnią podróż dookoła świata. Imponują i inspirują!

Skok w bok blogwww.skokwbokblog.com – dziennikarz pełną gębą. Mieszka w Tajlandii, a jego blog to znakomite źródło informacji o tym kraju. Warto!

Wędrowne motylehttp://gdziewyjechac.pl – ten blog to kombajn pełen opowieści, rad praktycznych i tanich biletów.

Bear Girl – www.kamilakielar.pl – to jest najodważniejsza dziewczyna o jakiej kiedykolwiek słyszałam.

 }
Przejdź do paska narzędzi