Kolorowa rzeczywistość

Nie jest łatwo być mamą na pełen etat, studiować, podróżować, odnajdywać się w miejscu, które poniekąd zaskakuje cię każdego dnia i do tego aktywnie prowadzić bloga. Czasem dłuższa przerwa daje potrzebną przestrzeń, którą w mig zapełnia kolorowe życie.

TF_M.Patyra2-2-20

Tak właśnie muszę zacząć, żeby móc w pełni opisać co się u nas przez ostatni czas dzieje.

Nasze życie w sieci ucichło na rzecz świata rzeczywistego, który wciągnął nas bardziej niż kiedykolwiek. Przyjemność normalnego, zwykłego życia dnia codziennego odrzucała od bloga i raportowania światu co się dzieje u nas. A dzieje się dobrze. Można by rzec nawet bardzo dobrze!

TF_M.Patyra2-2-16

Po pierwsze zakończyliśmy semestr na panamskiej uczelni technicznej i troszkę z niedowierzaniem trzymam świstek z uczelni i patrzę na same dobre oceny.

Po drugie nawet się nie spostrzegłam, jak nasz synek zaczął stawiać pierwsze kroki. Chwile później pierwsze sylaby, które składa w zrozumiałe komunikaty. Pierwsze urocze zdanie: „mamo am am”. Pierwsza piona przybita z radością. Pierwszy nałożony sweterek wieczorkiem w panamskich górach. I żadnej pierwszej nocy przespanej…

TF_M.Patyra2-2-42

Po trzecie założyłam snapchata i próbuję zrozumieć o co tam chodzi snapując panamsko cały czas, na którego zapraszam @hittheroadblog.

Po czwarte zwiedziliśmy praktycznie calutką Panamę. Bardzo mi miło z tego powodu, czuję się wreszcie kompetentna w temacie tego malutkiego uroczego kraju. Najwyższy czas na szereg wpisów praktycznych.

TF_M.Patyra2-0329

TF_M.Patyra2-2-43

Po piąte kupiliśmy bilety do Kolumbii, za tydzień ruszamy. Będę starać się opowiadać na bieżąco i snapować ile się da. Chyba że znów życie wciągnie nas na tyle, że nie będzie odwrotu z rzeczywistości ;-).

Po szóste, mów aparat umarł, a w Panamie nie ma żadnego wyboru, muszę poszukać opcji w Kolumbii.

Prawda jest taka, że obecnie kupuję czas na bloga pisząc go nocą.

Do zobaczenia niebawem, piona!  • Katarzyna Kamińska

    piękne zdjęcia! Cudowna wyprawa!

    View Comment
}
Przejdź do paska narzędzi