Opowieści z uczelni

[na bieżąco, tuż po zajęciach]
Studiujesz na zdecydowanie NAJLEPSZEJ uczelni technicznej w Ameryce Środkowej i naprawdę jednej z najlepszej w całej Ameryce Południowej. Zajęcia z geografii morskiej, związane oczywiście z zarządzaniem i obsługą Kanały Panamskiego. Trwa prezentacja studentki, która opowiada o najważniejszych portach morskich na świecie.
– Wszystko pięknie, tylko zapomniała Pani o portach w Europie, one są przecież jednymi z najważniejszych na świecie. – mówi Profesor.
– No ale jak to, Profe (tak, tak, tutaj studenci mówią do magistrów skrótem „profe” ;-) ! Przecież jeden opracowałam i o nim już opowiedziałam w prezentacji.
– Jaki? Proszę wskazać.
– No przecież… Dubaj!!

Trwa dalsza część lekcji. Profe pyta:
– Z jakim oceanem łączy się Morze Bałtyckie?
Ta sama studentka odpowiada:
– Z Oceanem Indyjskim?

Koniec lekcji na rozluźnienie mała gra, gdzie leżą kontynenty. Pierwsze zadanie: gdzie jest Azja. Trzy minuty zastanowienia student wskazuje niepewnie prawą część mapy. DOBRZE! Cała klasa bije z podziwem brawo! No to teraz: EUROPA. Gdzie jest Europa. Studenciak ucieszony z pierwszego sukcesu już pewniej wyciąga palec. Palec przesuwa się na środek mapy, a następnie powoli na północ, ale jednak opada na południe, by wylądować na samym środku…w AFRYKI.
NIE WYTRZYMAŁEM. Śmiechłem totalnie, w głos, najbardziej jak się da, głośno i chamsko.

‪#‎Cyrk ‪#‎Kurtyna ‪#‎ŚMIECHŁEM

CAM00444 CAM00445 CAM00446 CAM00459 CAM00504 CAM00507

 }
Przejdź do paska narzędzi